13.03.2023 uudiskiri

Aeg lendab ja juba pool märtsikuud on mööda läinud. Kuu on olnud tegus: meil on kohe varsti algamas kaks investeerimisega alustamise koolitust ning tulemas on ka üritused Tartus ja Pärnus. Aga enne alustame uuest kasulikust sisust!

Uued investeerimismärkmed


Mitmed inimesed on küsinud, kas investeerin IuteCredit uutesse võlakirjadesse. Ma olen hakanud enda investeerimismärkmeid, mida kasutame perekonnas otsuste tegemiseks, kirja panema ning jagan neid märkmeid ka sinuga (tegemist on kinnise lingiga, mis ei ole minu kodulehelt leitav ja mida saavad lugeda vaid minu uudiskirja tellijad ja kliendid). Loe minu investeerimismärkmeid siit.

Uus leht “Alusta siin”

Kui oled enda rahateekonda alles alustamas, siis lehelt leiad ülevaate kõikidest kasulikest materjalidest, millega saaksid tutvuda ja mida saad iseseisvalt õppida. Tutvu “Alusta siit” lehega siin.

Järgmised koolitused ja üritused

  • Mentorlusgrrupp alustab 20. märtsil. Kui tunned, et soovid koos teistega investeerimisteekonda alustada, siis alustame 20. märtsil uue mentorlusgrupiga. Mentorlusgrupis õpime selgeks investeerimisalased põhitõed, teeme koos samme esimeste investeeringuteni ja lahendame koos kõiki tekkinud küsimusi. Mentorlusgrupp kestab 4 nädalat ja sisaldab kahte veebiseminari, kolme kohtumist mentorlusgrupi juhendajaga ning ühte kohtumist Jekaterinaga.
  • Veebiseminar “Fondidesse investeerimine”. Fondid võimaldavad investeerida minimaalse ajakuluga ja olla passiivne investor. Indeksfondide ja ETFide ehk börsil kaubeldavad fondidega saad investeerida ning teenida aktsiaturu keskmist tootlust. See on põhjus, miks madalate tasudega fonde leiab paljude investorite portfellides. Seminari lõpuks oskad investeerimiseks vajalikke samme teha.
  • 26.03 kell 10:30 räägime Hommikuste rahajuttude tasuta LIVE kohtumisel Märten Kressiga investeerimisest. Märten Kress on endine pensionifondide fondijuht, populaarse investeerimisblogi “dividendinvestor” eestvedaja, virtuaalse investeerimisklubi Miljoniklubi looja ja Eesti esimese investeeringute raamatupidamisele keskendunud büroo MagInvest asutaja.
Esita küsimus või lisa kommentaar

Küsi oma küsimus, või jaga enda kogemust siin

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga